baharoglu@baharoglu.com.tr
+90 342 337 26 93 (pbx)

BAHAROĞLU BULGUR TARIM ÜRÜNLERİ SANAYİ VE TİCARET A.Ş

Hakkımızda

aTarihçe

1945'den beri sofralarınızda...

BAHAROĞLU Tarım Ürünleri Sanayi ve Ticaret A.Ş., 1945 yılında Gaziantep'te bulgur ve aşurelik buğday üretimi ile faaliyetlerine başlamıştır. İlerleyen yıllarda ürün çeşitlerine bakliyat, baharat ve çeşitli yöresel ürün gruplarını da ekleyen firmamız şu anda Türkiye'nin önde gelen üretici ve ihracatçı firmaları arasındadır. Firmamız Gaziantep 2. Organize Sanayi Bölgesinde 10.000 m2 açık ve 4.000 m2 kapalı alanda faaliyet göstermektedir ve günlük 120 ton üretim kapasitesi bulunmaktadır. Firmamız aile şirketi olup şu an 3. kuşak olarak Mehmet Faruk Baharoğlu (Yönetim Kurulu Başkanı) ve Mehmet Bülent Baharoğlu (Genel Müdür) tarafından idare edilmektedir.

Firmamızda “Bahar’ın Lezzeti” sloganı ile euroBAHAR, BAHAROĞLU, SARIBAL ve BİRCE markaları ile hem yurtiçinde hem de yurtdışında hizmet verilmektedir. Kendi markalarımızın yanı sıra müşterilerimiz tarafından talep edildiğinde ürünlerimiz müşterinin kendi markası ile veya müşterinin kendi ambalajları kullanılarak da paketlenebilmektedir.

Ayrıca fabrika satış mağazamızda ürünlerimizin toptan ve perakende olarak satışının yanı sıra yurtiçinden ve yurtdışından gelen misafirlerimize ürünlerimiz teşhir edilmektedir.

Hakkımızda

  • Hakkımızda
HIZLI İLETİŞİM

Sorun Ve Şikayetlerinizi Bize Hızlı Bir Şekilde Bildirin